מדיניות פרטיות

מאחר שהגוף (להלן "העסק") מכבדת את פרטיות המשתמשים באתרי האינטרנט שהיא מנהלת ומפעילה (להלן – "האתרים"), החליט העסק לפרסם את מדיניותה ביחס להגנת הפרטיות באתרים, והיא מתחייבת כלפי המשתמש לקיים מדיניות זו.

מטרת המדיניות להסביר מהם נוהגי החברה ביחס לפרטיות המשתמשים באתרים, וכיצד משתמשת החברה במידע, הנמסר לה על-ידי המשתמשים באתרים או הנאסף על-ידה בעת השימוש באתרים.

כללי

בעת שימוש בשירותי האתרים נאסף מידע עליך. חלק מהמידע מזהה אותך באופן אישי, כלומר בשמך ובכתובתך, מוצרים ושירותים שרכשת או ביקשת למכור, אמצעי התשלום ששימשו אותך, וכיו"ב. זהו המידע שאתה מוסר ביודעין, לדוגמה בעת שתירשם לשירותים באתרים. חלק מהמידע אינו מזהה אותך אישית ואינו נשמר ביחד עם פרטיך. זהו מידע סטטיסטי ומצטבר. לדוגמה, פרסומות שקראת באתר, העמודים שבהם צפית, ההצעות והשירותים שעניינו אותך, כתובת האינטרנט (IP) שממנה פנית  ועוד.

רישום לשירותים

ככל שנדרשים פרטים אישיים בעת רישום לשירותים באתרים או בעת רכישת מוצרים בהם, החברה תבקש ממך רק את המידע הנחוץ במישרין לאספקת השירותים או לרכישת המוצרים.

פרטי העסק: 
כתובת האתר שלנו היא: https://afulacup.com

ניתן לפנות דרך פרטים אלה בכל נושא שקשור לאתר / לשירות שאנו מספקים וכו’.

מה המידע האישי שאנו אוספים ומדוע אנחנו אוספים אותו

המידע/נתונים האישיים אשר נאספים ויאספו בעתיד באמצעות האתר ממשתמשים וממבקרים בו מתואר להלן:

 1. מידע אשר ממולא בטפסי יצירת קשר/ בקשה לקבלת פרטים ע”י הגולש לרבות: שם, טלפון, כתובת אימייל, הודעות, וכל פרט שהגולש בחר לנדב מרצונו החופשי.
 2. האתר מקושר בין היתר למערכות נוספות ששומרות פרטים לצרכי רישום לשירות המוצע על-ידנו.
 3. האתר לא שומר אף נתונים מלבד המצויינים בסעיף 1. מערכת הרישום שומרת הצהרת בריאות אותה מספק הגולש במעמד הרישום וזאת מאובטחת בתקני האבטחה המחמירים ביותר ע”י ספק השירות.
 4. כל הנתונים נאספים לצורך רישום ובקרה – אישור רפואי נועד להגן על הלקוח במהלך האימון ולידע את צוות המאמנים להיות רגישים לסוגיות בריאותיות ורפואיות שונות. בצורה הזאת ידע המאמן/ת להתאים את השיעור למתאמן בצורה הטובה ביותר.
 5. נתונים אישיים אינם רק הנתונים שנוצרים ישירות מפעילות המשתמש באתר. נתונים אישיים נוצרים גם מתהליכים כגון טפסי יצירת קשר, תגובות, קבצי עוגיות (Cookies), ניתוח נתונים (analytics), והטבעת תוכן של צד שלישי להלן : GOOGLE / FACEBOOK.

תגובות

כאשר המבקרים משאירים תגובות באתר אנו אוספים את הנתונים המוצגים בטופס התגובה, ובנוסף גם את כתובת ה-IP של המבקר, ואת מחרוזת ה-user agent של הדפדפן שלו כדי לסייע בזיהוי תגובות זבל. יתכן ונעביר מחרוזת אנונימית שנוצרה מכתובת הדואר האלקטרוני שלך (הנקראת גם hash) לשירות Gravatar כדי לראות אם הנך חבר/ה בשירות. מדיניות הפרטיות של שירות Gravatar זמינה כאן: https://automattic.com/privacy לאחר אישור התגובה שלך, תמונת הפרופיל שלך גלויה לציבור בהקשר של התגובה שלך.

מדיה

בהעלאה של תמונות לאתר, מומלץ להימנע מהעלאת תמונות עם נתוני מיקום מוטבעים (EXIF GPS). המבקרים באתר יכולים להוריד ולחלץ את כל נתוני מיקום מהתמונות. תמונות יכולות במקרים מסויימים להיות מועלות אך ורק כתגובה. מנגנון התגובות של פייסבוק יתכן ומופעל ע”י צד שלישי למעט פייסבוק על כן יש להשתמש בצורה נאותה.

טפסי יצירת קשר

המידע שנשמר במסגרת טפסי צור קשר הינו:

 • שדות הפרטים המופיעים בטופס עצמו.
 • תאריך וזמן הפניה
 • פרטי משתמש
 • כתובת IP

אלה נשמרים על-ידנו ולצרכינו התפעוליים בלבד.

עוגיות

בכתיבת תגובה באתר שלנו, באפשרותך להחליט אם לאפשר לנו לשמור את השם שלך, כתובת האימייל שלך וכתובת האתר שלך בקבצי עוגיות (cookies). השמירה תתבצע לנוחיותך, על מנת שלא יהיה צורך למלא את הפרטים שלך שוב בכתיבת תגובה נוספת. קבצי העוגיות ישמרו לשנה.

אם אתה מבקר בעמוד ההתחברות של האתר, נגדיר קובץ עוגיה זמני על מנת לקבוע האם הדפדפן שלך מקבל קבצי עוגיות. קובץ עוגיה זה אינו מכיל נתונים אישיים והוא נמחק בעת סגירת הדפדפן.

כאשר תתחבר, אנחנו גם נגדיר מספר ‘עוגיות’ על מנת לשמור את פרטי ההתחברות שלך ואת בחירות התצוגה שלך. עוגיות התחברות תקפות ליומיים, ועוגיות אפשרויות מסך תקפות לשנה. אם תבחר באפשרות “זכור אותי”, פרטי ההתחברות שלך יהיו תקפים למשך שבועיים. אם תתנתק מהחשבון שלך, עוגיות ההתחברות יימחקו.

תוכן מוטמע מאתרים אחרים

כתבות או פוסטים באתר זה עשויים לכלול תוכן מוטבע (לדוגמה, קטעי וידאו, תמונות, מאמרים, וכו’). תוכן מוטבע מאתרי אינטרנט אחרים דינו כביקור הקורא באתרי האינטרנט מהם מוטבע התוכן.

אתרים אלו עשויים לאסוף נתונים אודותיך, להשתמש בקבצי ‘עוגיות’, להטמיע מעקב של צד שלישי נוסף, ולנטר את האינטראקציה שלך עם תוכן מוטמע זה, לרבות מעקב אחר האינטראקציה שלך עם התוכן המוטמע, אם יש לך חשבון ואתה מחובר לאתר זה.

אנליטיקה

מידע ואנליטיקה נאספים ע”י:
google
facebook

עם מי אנו חולקים את המידע שלך

כברירת מחדל, איננו משתפים מידע אישי כלשהו עם אף אחד. אולם מידע רב נאסף בצורה אוט’ גלויה וסמויה מתוקף שימוש בשירותים השונים באינטרנט. ככלל, כל מה שמופיע באתר לא משותף ולא ישותף עם אף חברה מסחרית למעט המצויינות כאן:

 1. google
 2. facebook
 3. boostapp

משך הזמן בו נשמור את המידע שלך

לוול מישל הזכות לשמור את המידע שנאסף על ידה במסגרת מתן השירות ללא הגבלת זמן.

אילו זכויות יש לך על המידע שלך

אם יש לך חשבון באתר זה, או שהשארת תגובות באתר, באפשרותך לבקש לקבל קובץ של הנתונים האישיים שאנו מחזיקים לגביך, כולל כל הנתונים שסיפקת לנו. באפשרותך גם לבקש שנמחק כל מידע אישי שאנו מחזיקים לגביך. הדבר אינו כולל נתונים שאנו מחויבים לשמור למטרות מנהליות, משפטיות או ביטחוניות.

כיצד אנו מגינים על המידע שלך

האתר מוגן מוצפן ומאוחסן בחברת אחסון בינלאומית העומדת בתקנים מחמירים של אבטחה. כמו-כן אנו מעדכנים מעת לעת את האתר על מנת לעמוד בכל עדכוני האבטחה האחרונים והמחמירים ביותר כפי שנדרש על מנת שהנתונים יהיו מוגנים.