תקנון האתר

מבוא

האתר גביע עפולה מהווה פלטפורמה למכירה של כרטיסים לאירועים, אירועי תרבות, אירועי ספורט ועוד
המידע המופיע בתקנון זה רשום בלשון זכר, לנוחות בלבד והתקנון מתייחס בצורה שווה לשני המינים.
הרכישה באתר כפופה לתנאים המופיעים בתקנון זה. הנך מתבקש לקרוא אותו במלואו ובקפידה.

קניין רוחני

בעלי האתר מפיקים ואחראים על התוכן שמופיע באתר ואחראים על מכירת הכרטיסים בלבד.

מידע כללי על מופעים

המפיק אחראי על חלוקת הכרטיסים אונליין.
כל הפניות ותלונות שיתקבלו לגבי האירוע יועברו אוטמטית למפיקים.
כל המחירים של הכרטיסים באתר כוללים מע”מ כחוק, המחירים נקבעו על ידי המפיקים בלבד.
שימו לב, אנחנו לא גובים דמי טיפול עבור ביצוע הזמנה באתר.

ביטול עסקה

במידה והמפיק מבטל את האירוע תקבלו זיכוי כספי מלא, מדיניות ביטול עסקה לאחר רכישת כרטיסים הינה בהתאם לתקנות הגנת הצרכן (ביטול עסקה), תשע”א-2010. ביטול עסקה ניתן לבצע באמצעות הודעה באתר ממנו נרכשו הכרטיסים, בתוך 14 ימים ממועד ביצוע העסקה, ובתנאי שהביטול ייעשה עד לא יאוחר מ– 7 ימים, שאינם ימי מנוחה, לפני מועד האירוע
עפ”י תקנות ביטול עסקה, הצרכן יהיה זכאי להחזר כספי בהתאם למחיר ששולם בפועל, בניכוי דמי ביטול בסך של 5% ממחיר העסקה או 100 ש”ח הנמוך מביניהם. לא ניתן לבטל עסקה לרכישת כרטיסים 7 ימי עסקים או פחות, טרם האירוע, ולא ניתן לבטל אם עברו שבועיים ממועד הרכישה.
קישור לחוק הגנת הצרכן המלא.

במידה ולא תוכלו להגיע לאירוע מכל סיבה שהיא הכסף ששולם עבור הכרטיסים לא יוחזר ולא ניתן להחליף את הכרטיסים לאירוע אחר.
במידה ובוטל התשלום מכל סיבה שהיא על ידי הלקוח ההזמנה מבוטלת והכרטיסים יחזרו למכירה.

ביצוע הזמנה ומידע אישי

לאחר ביצוע הזמנה באתר הלקוח מקבל מייל או/ו סמס או/ו וואצאפ עם כרטיס אלקטרוני/קבלה או/ו הודעה עם פרטי ההזמנה. לאחר קבלת ההודעה הלקוח יכול להדפיס את הכרטיס ולהציג אותו בכניסה לאירוע או להגיע עם הגרסה האלקטרונית של הכרטיס/קבלה בטלפון הנייד שיש להציג בכניסה לאירוע.
על הלקוח מוטלת האחריות לוודא ולבדוק את נכונות פרטיו. האתר לא ישא בשום אחריות כתוצאה מכך שפרטי הלקוח הוזמנו באופן שגוי וכתוצאה מכך לא ניתן היה להשיג אותו או שלמסור לו מידע כלשהו הנוגע לאירוע.
יש להגיע שעה/חצי שעה לפני תחילת האירוע (אלה אם כן צוין אחרת) עם תעודת הזהות של מבצע ההזמנה לצורכי אימות.

אבטחת מידע ופרטיות

האתר מתחייב לא למסור את המידע האישי שממולא על ידי הלקוח לגופים חיצוניים
האתר נוקט באמצעי זהירות מקובלים על מנת להגן ולשמור על סודיות המידע. במיקרים של התקפת סייבר לא תהא האתר אחראית לכל נזק מכל סוג שהוא, ישיר או עקיף שייגרם ללקוח אם מידע זה יאבד או יעשה בו שימוש לרעה.

דבר פרסומת

בעת ביצוע ההזמנה באתר אתם מביאים את הסכמתם לקבל דבר פרסומת, אנו ניצור אתכם קשר, לרבות באמצעות הודעה אלקטרונית, הודעת סמס או כל אמצעי או דרך אחרים, ויישלחו דברי פרסומת שמטרתם לעודד רכישת מוצר או שירות או לעודד הוצאת כספים בדרך אחרת, וכן כל הודעת דבר פרסומת אחרת.
בכל עת, תוכלו לבטל את הסכמתכם ולחדול מלקבל דבר פרסומת, ניתן לבצע זאת בטלפון או על ידי יצירת קשר באמצעות שליחת דואר אלקטרוני המופיע באתר ולבקש להפסיק לקבל דבר פרסומת.

עצם ביצוע רכישה באתר, מהווה הצהרה מצד הלקוח כי קרא את התקנון, הבין אותו והסכים אליו התקנון הינו חוזה מחייב בינך (הלקוח) לבין האתר (גביע עפולה)